Порушення карантину в Раді: "слуга народу" пояснив, чому нардепів не штрафують

Як наголосив Михайло Радуцький, депутати не повинні відрізнятися від інших громадян

Порушення карантину в Раді: "слуга народу" пояснив, чому нардепів не штрафують

До Верховної Ради не впустили представників поліції, які прибули для складання протоколів через порушення народними депутатами правил карантину.

Про це розповів в ефірі каналу "Україна 24" нардеп від партії "Слуга народу", голова Комітету ВР з питань здоров'я нації, медичної допомоги і медичного страхування Михайло Радуцький, коментуючи поведінку депутатів, які ігнорують захисні маски на засіданнях парламенту.

"Я особисто підходив до спікера парламенту в четвер і просив його викликати поліцію, щоб накласти штрафи. На жаль, є якісь речі, тому що поліція не змогла зайти разом з Держспоживнаглядом до приміщення Верховної Ради. Я вважаю, що це треба виправляти", - заявив Радуцький.

Популярні відео

Читайте також: Контроль за дотриманням карантину посилять: у Авакова повідомили деталі

Як наголосив "слуга народу", депутати нічим не відрізняються від інших громадян України, тому вони мають так само сплачувати штрафи за порушення законодавства.

Нагадаємо, раніше головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в ефірі каналу "Україна 24" розповів, що за час карантину в Україні поліція виписала порушникам 12,5 тисяч штрафів майже на 5 млн грн.

Джерело Україна 24 Теги