"Заслуговує на ретельне вивчення": політолог про декларацію скандального нардепа

Валентин Гладких розповів про реальну загрозу нацбезпеці

"Заслуговує на ретельне вивчення": політолог про декларацію скандального нардепа

Політолог Валентин Гладких в ефірі каналу "Україна 24" прокоментував декларацію про доходи глави парламентського комітету з енергетики Андрія Геруса.

"Декларація пана Геруса - це його спроба пояснити свої доходи якимись міфічними позиками. Вона не є чимось оригінальним для українських реалій, у нас всі високопосадовці, які раптово стають мільйонерами, пояснюють свої скарби виграшами в лотерею, спадщиною, подарунками, чим завгодно ", - сказав політолог.

Популярні відео

Читайте також: "Не дивно, звідки мільйони в декларації": нардеп про Геруса

На думку Гладких, "ситуація цікава з іншої точки зору".

"Це додатковий аргумент для тих, хто вважає, що СБУ повинна зберегти повноваження розслідувати корупційні та економічні злочини. Тому що ці злочини виходять за межі банального бажання збагатитися, а становлять загрозу для національної безпеки. У зв'язку з цим декларація Геруса заслуговує більшого, ніж вау-ефекту, здивування або моральна оцінка. Вона заслуговує на ретельне вивчення - чи є причиною таких доходів рішення пана Геруса щодо функціонування ринку енергетики", - сказав Гладких.

Нагадаємо, Печерський суд зобов'язав Офіс генпрокурора порушити кримінальну провадження щодо Геруса. Його звинувачують в зраді. У заяві, яку було подано до суду, зазначалося, що Андрій Герус при прийнятті поправок до законів "Про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії" та "Про ринок електроенергії" вчинив злочин "в інтересах не встановлених осіб з порушенням законодавчо визначеної процедури, що спричинило збитки в значних розмірах державним інтересам та інтересам інших споживачів".

Раніше в ефірі каналу "Україна 24" народний депутат від партії "Батьківщина" Олексій Кучеренко назвав Андрія Геруса "великим диверсантом для енергетики України".

Джерело Україна 24 Теги