У Раді ініціювали відставку Кабміну - нардеп повідомив нові дані

Як зазначив Олексій Гончаренко, "слуги народу" відмовляються підтримати власний уряд

У Раді ініціювали відставку Кабміну - нардеп повідомив нові дані

У Верховній Раді України триває збір підписів народних депутатів за відставку Кабінету міністрів Дениса Шмигаля, ініціативу підтримали вже 80 осіб.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" розповів нардеп від партії "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко, коментуючи провалене голосування в Раді за програму Кабміну.

"Після 100 днів роботи Кабміну вже треба не програму подавати, а звітувати про результати. На жаль, звітувати нема про що, тому наша фракція ініціювала збір підписів за відставку уряду. Ми вже назбирали 80 підписів. Що стосується тижня - дуже показово те, що "слуги народу" не підтримали програму дій уряду. Це означає, по-перше, що немає вже фактично дієздатної більшості, а по-друге, що уряд не здатний домовитися з тими, хто його призначив", - заявив нардеп.

Читайте також "Україна йде до масштабної політичної кризи" — експрем'єр

За його словами, якщо "слуги народу" відмовляються підтримати свій же уряд - "це означає серйозну кризу між ними, а значить і для країни".

"Претензій багато. Я б сказав про корупцію на держпідприємствах, коли ми бачимо, що розкрадають "Центренерго", "Укрзалізницю", а уряд нічого не робить. Коли до України завозиться російське вугілля замість того, щоб купувати в українських шахтарів, а нам уряд щось розповідає про економічний націоналізм. Але його я не бачу. Російське вугілля на електростанціях, французькі вертольоти в МВС, китайські костюми для захисту медиків, єгипетська картопля в супермаркетах", - заявив Гончаренко.

Нардеп також висловив переконання, що в питанні карантину українська влада "пішла найгіршим шляхом".

Популярні відео

Нагадаємо, 4 червня Верховна Рада розглянула програму дій Кабінету міністрів і відправила її на доопрацювання. 18 червня відбулося повторне голосування, на якому програму підтримали тільки 207 нардепів при необхідних 226.

Голова Комітету економістів України Андрій Новак в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що після проваленого голосування діяльність Кабміну фактично заблокована.

Джерело Україна 24 Теги