Заміна кадрів у Кабміні: у Зеленського прояснили долю двох міністерств

Кадрові питання вирішуватимуть у найближчі дні

Заміна кадрів у Кабміні: у Зеленського прояснили долю двох міністерств

Міністерство освіти і науки України та Міністерство енергетики і вугільної промисловості України незабаром можуть отримати постійних керівників.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" розповів заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.

Зокрема, Тимошенко зазначив, що до роботи в.о. керівника Міненерго Ольги Буславець у влади претензій немає.

"Виконувач обов'язків – це теж випробування для міністра, аби показати, як він працює тощо. І далі можливо вже йти на голосування в Раді з цим міністром або вже новою кандидатурою. Щодо пані Буславець, в неї ще є термін показати, що вона робить, і вона цим займається. Якихось великих питань до неї немає. Все в робочому режимі. Зараз і з комітетом уже співпраця іде і так далі", - сказав він.

Популярні відео

Читайте також: У Зеленського є три принципи – експерт про кадрову політику президента

Заступник глави Офісу президента також прокоментував ситуацію з призначенням керівника Міносвіти (відомство очолює в.о. міністра Любомира Мандзій, на посаду претендує Сергій Шкарлет – ред.).

"Щодо міністра освіти – я сподіваюся, що він все-таки з’явиться, не дивлячись на те, як поводять себе деякі представники освітнього комітету – не зовсім зрозуміло себе поводять. Якщо вам не подобається ця кандидатура, потрібно щось запропонувати або самому працювати міністром. Вони не хочуть цього робити. Когось приводять, але потім самі проти цих людей, яких приводять як кандидатів на посаду міністра", - заявив він.

Тимошенко висловив сподівання, що питання міністра освіти буде вирішено протягом найближчих кількох днів.

Нагадаємо, політолог Ігор Рейтерович раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що кадрова політика - "ахіллесова п'ята" діючої влади.

Джерело Україна 24 Теги