Росія розв'язала проти України "війну фейків" – експрем'єр назвав мету Кремля

Арсеній Яценюк розповів, як працює пропаганда РФ

Росія розв'язала проти України "війну фейків" – експрем'єр назвав мету Кремля

Росія розв'язала проти України та Заходу "війну фейків", щоб позбавити Київ підтримки США та Євросоюзу.

Про це під час Київського безпекового форуму в ефірі каналу "Україна 24" заявив колишній прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

"Погляньте, що робить Росія. Вона не тільки хоче підірвати відносини між США та Європейським Союзом, між США та Україною. Вона розв’язала дуже ретельно продуману війну фейків проти наших країн. Наратив, який вони намагаються проштовхнути, - що це не Росія втручалася у вибори в США та вибори по всій Європі; що це не Росія намагалася вбити громадян Британії в Солсбері; що це не Росія підриває НАТО, а Україна. І Росія намагається знайти партнерів у Європі та США, які б проштовхнули цей наратив", - заявив експрем'єр.

Популярні відео

Читайте також: Радник Байдена розповів, як Росія використовує війну проти України

За його словами, один з елементів наративу Кремля полягає в тому, що "нібито певні держави намагаються управляти Україною".

"Це повний абсурд. Ніколи ніхто з американських високопосадовців - ні президент Сполучених Штатів Обама, ні віцепрезидент Байден - ніколи не втручалися у внутрішні справи України", - підкреслив він.

Нагадаємо, колишній прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк в ефірі каналу "Україна 24" назвав дві мети Росії в зовнішній політиці.

Джерело Україна 24 Теги