"Хочуть повернути часи Януковича": радник Байдена назвав загрозу для України

Майкл Карпентер розповів про спроби підірвати відносини США і України

"Хочуть повернути часи Януковича": радник Байдена назвав загрозу для України

В Україні група політиків хоче реваншу режиму Віктора Януковича і тому намагається підірвати її відносини зі США.

Про це під час Київського Безпекового Форуму в ефірі каналу "Україна 24" заявив виконавчий директор Пенн-Байден Центру з дипломатії та глобальної взаємодії, зовнішньополітичний радник віцепрезидента США Джо Байдена Майкл Карпентер.

"Є група людей в Україні, які хочуть реваншу, які хочуть, щоб повернулися часи режиму Януковича. Ці люди - олігархи вони чи політики - мають багато спільного з інтересами Кремля. Деякі з них навіть їздять до Москви для того, щоб отримати від Кремля та президента Путіна певні преференції", - заявив Карпентер.

Популярні відео

Читайте також: "Росія дуже хоче цього": експрем'єр назвав дві мети РФ

Водночас, експерт зазначив, що і у США є група людей, пов’язаних з Білим домом, "які хотіли б використовувати Україну як інструмент міжпартійної боротьби". На його думку, ці групи в обох країнах представляють невеличкий відсоток населення.

"Наша мета – розширювати стратегічне партнерство і зробити так, щоб ці люди і в США, і в Україні не могли підірвати суть нашого стратегічного партнерства. І співпрацювати натомість на підставі наших спільних інтересів, таких як, наприклад, підтримувати українську енергетичну незалежність і перешкоджати будівництву нового трубопроводу "Північний потік-2". Або, наприклад, сприяючи руху України в бік Північноатлантичного альянсу. Або, наприклад, підтримуючи реформи, які сприятимуть посиленню правовладдя в Україні", - заявив він.

Нагадаємо, раніше американська політикиня Марсі Каптур в ефірі каналу "Україна 24" висловила сподівання, що Україна стане повноправним членом НАТО.

Джерело Україна 24 Теги