Вступ України до НАТО - американська політикиня зробила гучну заяву

В Конгресі США назвали Україну лінією боротьби за свободу в Європі

Вступ України до НАТО - американська політикиня зробила гучну заяву

Американська політикиня, співголова групи підтримки України в Конгресі США Марсі Каптур під час Київського безпекового форуму в ефірі каналу "Україна 24" висловила сподівання, що Україна стане повноправним членом НАТО.

Таку заяву вона зробила, коментуючи долучення України до Програми розширених можливостей НАТО.

"Ми продовжуємо підтримувати прагнення свободи в Україні та всій Європі. І ви – частина цієї історичної боротьби. Дякую, що ви присвятили цьому роки своїх життів. Україна нині є лінією боротьби за свободу в Європі", - заявила Каптур.

Популярні відео

Читайте також: Нове партнерство України з НАТО: ексміністр розвіяв оптимізм

Політикиня наголосила, що, незважаючи на війну, Україна серйозно посилює демократичні інституції.

"Минулого тижня я побачила, що НАТО надало Україні новий статус партнера з розширеними можливостями. І це тепер дасть можливість Україні посилити свою взаємодію, співпрацю щодо безпекової інформації, спільного проведення навчань, а також активну дипломатичну взаємодію на найвищому рівні зі структурами НАТО. Будь-який з цих кроків є дуже важливим. І я сподіваюся, що з часом ми побачимо Україну повноправним членом НАТО", - зазначила вона.

Нагадаємо, раніше колишній голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль в ефірі каналу "Україна 24" назвав обов'язкову умову для вступу України до НАТО.

Джерело Україна 24 Теги