Залишилося недовго — політолог зробив сумний для Шмигаля прогноз

Експерт розповів, чому Шмигаля можуть відправити у відставку

Залишилося недовго — політолог зробив сумний для Шмигаля прогноз

Голову Кабінету міністрів Дениса Шмигаля можуть зняти з посади прем'єра перед місцевими виборами. Такий прогноз зробив політичний експерт Ростислав Балабан в ефірі каналу "Україна 24".

"Шмигаль, на жаль, не сприймається як провайдер реформ. Він номінально в наявності, але перед місцевими виборами потрібно буде його вигнати — його виженуть і скажуть "ми погано жили, тому що був поганий уряд. Наразі йдемо на місцеві вибори, і тепер все буде добре". Не відчувається реалізація програм", — сказав експерт.

Популярні відео

Нагадаємо, вибори до місцевих органів влади, згідно з Конституцією, мають відбутися у жовтні 2020 року. Денис Шмигаль був призначений прем'єр-міністром 4 березня 2020 року, змінивши на цій посаді Олексія Гончарука.

Читайте також: Фактично діяльність Кабміну заблокована — Новак про свіже рішення Ради

Кабмін Дениса Шмигаля у 2020 році залишився без програми дій, оскільки її не схвалила Верховна Рада. 4 червня парламент розглянув програму дій Кабінету міністрів, відправивши її на доопрацювання. 15 червня оновлена програма надійшла на розгляд комітетів Верховної Ради. 18 червня в парламенті не знайшлося достатньої кількості голосів за програму.

Раніше експерт розповів, як працюватиме Кабінет міністрів після рішення Ради та чи залишиться він зовсім без програми дій.

Джерело Україна 24 Теги