Легенда розтала — політексперт жорстко оцінив справи в "Слузі народу"

Політичний експерт розповів, чому монобільшість можна вважати непрацездатною

Легенда розтала — політексперт жорстко оцінив справи в "Слузі народу"

У Верховній Раді вранці 19 червня зареєструвалося всього 219 депутатів — цього недостатньо для ухвалення будь-якого рішення. Ситуацію в парламенті прокоментував політичний експерт Ростислав Балабан в ефірі каналу "Україна 24".

"Легенда про монобільшість розтала. Абсолютно чітко підтверджується, що у Верховній Раді та у правлячій більшості представлені клани. Кожен з них грає у свою гру.

Зараз іде одне з важливих питань — підготовка до місцевих виборів, і вже очевидно, що є такі гравці, яким наплювати на їх внутрішні праймеріз. Це очевидно, коли Коломойський протягує свого кандидата по Дніпру, не виключено, що і по інших містах — тобто там, де у нього є інтереси. Від Коломойського, здається, пропонується Бужанський, хоча по праймеріз можуть пройти зовсім інші люди", — сказав він.

Читайте також: Суперечка навколо нового міністра — в Раді пояснили, в чому проблема

Політолог пояснив, що через інтереси певних груп парламентська більшість фактично перестала нею бути.

"До чого я це говорю — як тільки з'явилися приватні інтереси, монобільшість не те щоб розвалилася, але вона демонструє непрацездатність. Як може бути ситуація, коли не можуть призначити міністра? Це говорить про кризу інституції управління", — сказав він.

Популярні відео

Раніше політичний експерт розповів, як працюватиме Кабінет міністрів після рішення Ради про його програму дій.

Джерело Україна 24 Теги