Вакарчука не відпустили з Ради: політолог назвав несподівану причину

Експерт розповів, чим керувалися депутати при голосуванні за припинення повноважень Вакарчука

Вакарчука не відпустили з Ради: політолог назвав несподівану причину

Чому депутати не проголосували за вихід з парламенту лідера партії "Голос" Святослава Вакарчука, розповів політолог Ігор Петренко в ефірі каналу "Україна 24".

"Вакарчука не відпустили, тому що Вакарчук, перебуваючи в парламенті та в політиці, відкушував шматок електорального поля патріотичних, націоналістичних організацій. Тому його зараз невигідно відставляти, щоб не знайшлися ті, хто буде за ним підбирати, та щоб не росли, відповідно, рейтинги інших (політичних сил — ред.). Тому його будуть тримати. Крім того, немає вироблення спільного рішення, що треба відправити у відставку. Мовляв, нехай залишається, а там буде як буде, це вже будуть його проблеми", — сказав він.

Читайте також Вакарчуку не дали піти з Ради: "слуга народу" пояснив свої мотиви

Політолог розповів, чи може увінчатися успіхом спроба Вакарчука піти з Ради та що для цього потрібно зробити.

"Може бути повторне голосування, але Вакарчуку доведеться пройтися по депутатах, зайти на засідання фракції, пояснити якісь моменти та домовитися, щоб проголосували", — сказав він.

Популярні відео

Нагадаємо, депутат Верховної Ради від партії "Голос", співак Святослав Вакарчук вирішив достроково скласти повноваження. Про це стало відомо 11 червня. На думку Вакарчука, він вже частково виконав свою місію в парламенті. Однак на голосуванні 18 червня не набралося достатньо голосів для дострокового припинення його депутатських повноважень.

Це не перша відмова Вакарчука від депутатського мандата: у 2008 році Рада вже достроково припиняла його повноваження як депутата.

Джерело Україна 24 Теги