Вакарчуку не дали піти з Ради: "слуга народу" пояснив свої мотиви

Депутат з "Слуги народу" розповів, чому голосував проти виходу Вакарчука з Ради

Вакарчуку не дали піти з Ради: "слуга народу" пояснив свої мотиви

Чому депутати не підтримали бажання лідера партії "Голос" Святослава Вакарчука піти з парламенту і не проголосували за позбавлення його депутатських повноважень, розповів депутат від "Слуги народу" Юрій Камельчук в ефірі каналу "Україна 24".

"Якщо його завдання — тільки проводити людей в парламент, йому треба стати політтехнологом, а якщо він пообіцяв українцям, що він буде боротися і представляти людей п'ять років і склав присягу на вірність українському народу — то треба її виконувати. Тим більше, він сам говорив, що голосує "не по приколу", — сказав він.

Ще однією причиною, за словами Камельчука, є те, що Вакарчук не поспілкувався з депутатами.

"І останній фактор — що він особисто не прийшов і не сказав ані слова, що не аргументував, чому він так вирішив", — зазначив він.

Популярні відео

Нагадаємо, депутат Верховної Ради від партії "Голос", співак Святослав Вакарчук вирішив достроково скласти повноваження. Про це стало відомо 11 червня. На думку Вакарчука, він вже частково виконав свою місію в парламенті. Це не перша відмова Вакарчука від депутатського мандата: у 2008 році Рада вже достроково припиняла його повноваження як депутата від фракції Блоку "Наша Україна - Народна Самооборона".

Джерело Україна 24 Теги