Суперечка навколо нового міністра - в Раді пояснили, в чому проблема

Депутати розповіли, що сталося з кандидатурою на пост міністра освіти при обговоренні в комітеті

Суперечка навколо нового міністра - в Раді пояснили, в чому проблема

У мережі з'явилася інформація, що профільний комітет Верховної Ради не готовий підтримати Сергія Шкарлета на міністра освіти. Подробиці розповів міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов в ефірі каналу "Україна 24".

"Профільний комітет рекомендував залу визначитися. Це як профільний економічний комітет проголосував 5 за, 4 проти, 4 утрималися по програмі дій уряду, і була рекомендація скерувати до зали. Я не бачив, що вони не підтримали. Треба розуміти, від кого надійшла інформація про непідтримання. Це пані Наталя Піпа, яка представляє опозиційну політичну партію і яка в себе у Facebook написала, що не підтримують", — сказав він. 

Читайте також ЗНО в Україні можуть перенести - міністр розкрила подробиці

Своєю чергою, нардеп від фракції "Батьківщина" Альона Шкрум розповіла, що комітет не знайшов голосів на підтримку і водночас не знайшов голосів, щоб не підтримати кандидатуру Шкарлета. 

"Таким чином, питання виноситься до зали, але це означає, що комітет не готовий підтримати кандидатуру, якщо казати відверто", — пояснила вона. 

Популярні відео

Hардеп від фракції "Слуга народу" Мар'яна Безугла також заявила, що не готова підтримати кандидатуру Шкарлета.

"Як ви бачите, наразі його не зовсім підтримав комітет, тому ми не готові прийняти це рішення. Подивимося, що буде далі. Можливо, нова кандидатура — але це вже робота профільного комітету і президента. Для мене в системному плані апріорі це (кандидатура Шкарлети — ред.) потенціал для конфлікту інтересів, тому що кандидатуру рекомендують ректори університетів, ситуація с якими зараз є неякісною та нерегульованою. Це також потенційний ризик того, що кардинальних реформ може не бути", — сказала вона.

Популярні відео

Нагадаємо, зараз виконувачкою обов'язків міністра освіти та науки є Любомира Мандзій.

Джерело Україна 24 Теги