"Україна йде до масштабної політичної кризи" — експрем'єр

Арсеній Яценюк назвав наслідки провалу голосування за програму уряду

"Україна йде до масштабної політичної кризи" — експрем'єр

Експрем'єр-міністр Арсеній Яценюк відреагував на голосування Верховної Ради, в результаті якого не була ухвалена допрацьована програма дій уряду. Він виклав у себе в Facebook пост з питанням "Рада йде на дострокові вибори?"

"Монобільшість "Слуга народу" не довіряє своєму прем'єру і своєму уряду. Це перетворилося на систему. Це означає, що Кабінет міністрів не отримуватиме ніякої реальної підтримки в парламенті при голосуванні за закони, які потрібні Україні та українцям", — заявив Яценюк у відеозверненні.

Читайте також: "У відставку": нардеп розкритикував програму Кабміну

Експрем'єр розповів, які ще наслідки матиме таке рішення парламенту.

"Це означає, що наша програма співпраці з Міжнародним валютним фондом, і Європейським союзом, і міжнародними фінансовими організаціями вже сьогодні поставлена під сумнів. Це означає, що діяльність уряду щодо стримування поширення пандемії також стоятиме під питанням. І це означає, що Україна активно рухається до масштабної політичної кризи", — заявив він.

Популярні відео

Нагадаємо, 4 червня Верховна Рада розглянула програму дій Кабінету міністрів, відправивши її на доопрацювання. 15 червня оновлена ​​програма надійшла на розгляд комітетів Верховної Ради.

Джерело Україна 24 Теги