"Вакарчук сам себе підставив": політолог про вихід музиканта з Ради

Політолог розповів, що не так зі спробою Вакарчука піти з парламенту

"Вакарчук сам себе підставив": політолог про вихід музиканта з Ради

Верховна Рада не проголосувала за вихід зі складу парламенту лідера партії "Голос" Святослава Вакарчука. Ситуацію прокоментував політолог Ігор Рейтерович в ефірі каналу "Україна 24".

"Мені здається, що головну роль зіграла магія імені Святослава Вакарчука: коли він ішов, то казав, що ми змінимо країну, а потім від цього відмовився. Я особисто поважаю такий крок, тому що це вибір людини, якщо вона не може. Так, це не вперше, але треба мати певну сміливість, щоб вдруге піти. Він прекрасно розумів, що стане джерелом нескінчених мемів. Останній тиждень ми всі це спостерігали. Мовляв, в одну річку двічі можна увійти, й вийти двічі можна", — сказав він.

Популярні відео

Політолог пояснив, чому парламентарі не дали Вакарчуку піти.

"Суть у тому, що багато депутатів вирішили йому показати, що це не жарт. Є питання принципів і цінностей, тому що він ішов і казав, що давайте не будемо голосовати "по приколу". Вакарчук сам себе підставив, коли робив заяви про принципи, про цінності та моральні моменти. А тепер він каже: "Хлопці, я втомився, я йду". А частина подумала — ні, шановний. Ти розповідав одне, а тепер залишся і попрацюй. Сподіваюся, рано чи пізно його відпустять, тому що ефективності тепер від його роботи ніякої не буде", — зазначив він.

Читайте також Вакарчук повинен піти не один: ексголова СБУ вказав на цікавий момент

Депутат Верховної Ради від партії "Голос", співак Святослав Вакарчук вирішив достроково скласти повноваження, але при цьому він залишається в партії. Про це стало відомо 11 червня. На думку Вакарчука, він вже частково виконав свою місію в парламенті. Це не перша відмова Вакарчука від депутатського мандата. У 2008 році Рада вже достроково припиняла його повноваження як депутата від фракції Блоку "Наша Україна - Народна Самооборона".

Джерело Україна 24 Теги