Сучасний Буратіно з золотим ключиком - Співак про Геруса

Лобіювання Герусом закону про імпорт російської електроенергії практично знищило «Центренерго»

Сучасний Буратіно з золотим ключиком - Співак про Геруса

Доктор політичних наук Дмитро Співак в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив про корупційні схеми, які нібито лобіює народний депутат, голова парламентського комітету з енергетики Андрій Герус.

«Андрій Герус - це окрема історія українського парламентаризму. Це такий сучасний Буратіно з золотим ключиком. Чому я говорю про золотий ключик - деякі схеми, які лобіює цей талановитий юнак, мають таку назву «золотий ключик». Так, це той Герус, який лобіював закон про імпорт російської електроенергії, а це призвело до того, що практично знищено «Центренерго», тому що комусь було вигідно купувати на своє підприємство дешеву електроенергію за ціною, нижчою від собівартості, тим самим втягуючи «Центренерго» у борги», - зазначив експерт.

За його словами, Герус замішаний у багатьох корупційних скандалах.

«Це той Герус, який разом зі спільниками багато схем використовує - зі своїми друзями з Нацкомісії регулювання електроенергетики. Це той Герус, який замішаний у багатьох корупційних скандалах, зокрема, з купівлі електроенергії для «Укрзалізниці» через кілька фірм-прокладок і так далі - це сотні і сотні мільйонів. Тому ті 38 мільйонів, які він задекларував, це так - на погуляти. Там серйозні відкати, там серйозні схеми, гроші, і я не розумію, чому антикорупційні органи мовчать», - наголосив Співак.

Читайте також: Готовий свідчити проти Геруса — нардеп Кучеренко

Популярні відео

Нагадаємо, пролобійована Андрієм Герусом поправка до закону про ринок електроенергії дозволила почати імпорт електроенергії з Росії.

Раніше Печерський суд зобов'язав Офіс генпрокурора розпочати кримінальне провадження проти Геруса. Його звинувачують у держзраді. У заяві, яка була подана до суду, наголошувалося, що Андрій Герус при ухваленні поправок до законів України "Про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії" та "Про ринок електричної енергії" скоїв злочин "в інтересах невстановлених осіб з порушенням законодавчо визначеної процедури, що призвело до збитків у значних розмірах державним інтересам та інтересам інших споживачів".

Раніше в ефірі каналу "Україна 24" народний депутат від партії "Батьківщина" Олексій Кучеренко назвав Андрія Геруса "великим диверсантом для енергетики України".

Джерело Україна 24 Теги