"У відставку": нардеп розкритикував програму Кабміну

Олексій Гончаренко нагадав про гучні обіцянки уряду

"У відставку": нардеп розкритикував програму Кабміну

Кабінет міністрів Дениса Шмигаля замість презентації своєї доопрацьованої програми дій має піти у відставку. Таку заяву зробив в ефірі каналу "Україна 24" народний депутат від партії "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко.

Доопрацьовану програму уряду нардеп охарактеризував як "85 сторінок якихось благих побажань і не більше того".

"Хочу нагадати гучну обіцянку уряду про 500 тисяч робочих місць у травні. Де ці 500 тисяч робочих місць? У травні їх немає. У програмі уряду я всі сторінки перегорнув - немає там і згадки про ці 500 тисяч робочих місць. Нічого немає, тільки, як завжди, "покращити, поглибити" і так далі. Я думаю, що це, безумовно, нікуди не годиться. Не треба затверджувати програму уряду, а треба відправляти його у відставку як такий, що не впорався", - вважає Гончаренко.

Популярні відео

Нагадаємо, 4 червня Верховна Рада розглянула програму дій Кабінету міністрів, відправивши її на доопрацювання. 15 червня оновлена ​​програма надійшла на розгляд комітетів Верховної Ради.

Раніше економіст Віктор Скаршевський в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чим запам'ятається Кабінет міністрів, який очолює Денис Шмигаль.

Джерело Україна 24 Теги