Будуть різні технології - експерт вважає, що вибори мера Києва "нас здивують"

Політтехнолог звернув увагу на те, що вибори відбудуться за новим Виборчим кодексом.

Будуть різні технології - експерт вважає, що вибори мера Києва "нас здивують"

Політтехнолог Олег Постернак в ефірі каналу "Україна 24" спрогнозував, з чим доведеться зіткнутися виборцям під час виборів мера Києва.

"Думаю, здивують вибори мера, і не тільки набором прізвищ, але і різними технологіями. З огляду на те, що київські вибори завжди проходили жваво, ми побачимо і класичний підкуп - мова буде йти про різні форми матеріального стимулювання, від грошових ресурсів до подарунків і подарункових пакетів у великому масштабі", - сказав експерт.

Читайте також: У "Слузі народу" розповіли, як відбиратимуть кандидата в мери Києва

Постернак підкреслив, що вибори вперше відбуватимуться за новим Виборчим кодексом.

"Київ буде розділений приблизно на 10-12 багатомандатних округів, в яких будуть конкурувати ще й кандидати однієї партії між собою. Тобто потрібно розуміти, що сама кампанія вперше буде не такою, до якої ми звикли на національних і місцевих виборах. Це потрібно буде враховувати кожному виборцю", - сказав Постернак.

Популярні відео

На думку політтехнолога, виборчі штаби можуть використовувати також тему вимушених переселенців в Києві.

"Ще одна особливість - ЦВК йде назустріч тим переселенцям і жителям, які переїхали до Києва і не мають тут прописки. Це розумно, але як тільки новація з'являється, - велика спокуса у різних штабів використовувати це в своїх інтересах", - сказав Постернак.

Нагадаємо, колишній мер Києва Олександр Омельченко в ефірі каналу "Україна 24" заявив про намір взяти участь у місцевих виборах в столиці. За словами політика, його мета - провести своїх однодумців до складу Київради.

Джерело Україна 24 Теги