"Бліх виловлюють там, де їх може не бути": політолог про претензії до програми Кабміну

На думку політолога, до нинішнього складу уряду підвищені вимоги і очікування

"Бліх виловлюють там, де їх може не бути": політолог про претензії до програми Кабміну

4 червня Верховна Рада розглянула програму дій Кабінету міністрів, відправивши її на доопрацювання, а 15 червня оновлена ​​програма надійшла на розгляд парламентських комітетів. Політолог Олег Саакян в ефірі каналу "Україна 24" пояснив, чому багато претензій саме до цієї програми уряду.

"У нас до програм і стратегій залишається радянське і пострадянське відношення. Це нібито формальна історія, всі розуміють, що робиться інше, а програма - це підкласти папірець. Це ненормально і потрібно міняти. Але поки ми живемо в цій реальності. Тому всі уряди у нас подавали, скажімо так, папірець, який потрібно підкласти", - сказав Саакян.

Популярні відео

Читайте також: "Програма Кабміну відірвана від реальності": нардеп розкритикувала документ

Проте, за словами політолога, навіть на тлі попередніх програм Кабміну нинішня програма виглядала слабкою.

"Чому претензії саме до цього уряду? Він вже подав програму дій, яка була навіть у порівнянні з іншими програмами дуже слабкою, навіть на рівні інших слабких програм. Друге. Те, що цей уряд прийшов на зміну уряду Гончарука, котрий мало пробув, і саме під ствердженням того, що цей уряд більш професійний, там професійні люди, а не просто нові обличчя. Відповідно, до нього більше претензій і очікувань в суспільстві. Третє - це те, що сам Зеленський багато в чому сприймався як недосвідчений політик і, відповідно, є презумпція недосвідченості, і бліх виловлюють там, де, можливо, їх і немає ", - сказав Саакян.

Нагадаємо, нардеп від фракції "Слуга народу" Василь Мокан в ефірі каналу "Україна 24" розповів, який вигляд зараз має програма Кабінету міністрів.

Джерело Україна 24 Теги