"Не дивно, звідки мільйони в декларації": нардеп про Геруса

Депутат Гончаренко розповів про схему продажу електроенергії "Укрзалізниці".

"Не дивно, звідки мільйони в декларації": нардеп про Геруса

Депутат Верховної Ради від фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко, коментуючи інформацію про те, що голова парламентського комітету з енергетики Андрій Герус задекларував 38 млн грн доходів за 2019 рік, розповів, що він ніяк не відреагував на одну з незаконних схем, пов'язану з продажем електроенергії.

Про це Гончаренко розповів в ефірі каналу "Україна 24".

"Сумарно кошти "слуг народу" виявилися понад мільярд гривень кешем. Нагадує ситуацію, що слуга на велосипеді поїздив кілька місяців, а потім додому приїхав на "Мерседесі"... - сказав Гончаренко.

Популярні відео

Читайте також: Готовий свідчити проти Геруса — нардеп Кучеренко

Депутат як приклад діяльності Геруса звернув увагу на схему продажу електроенергії КП "Київтеплоенерго" кінцевому споживачу - "Укрзалізниці" .

"Між комунальним і державним підприємствами відбувається наступне: комунальне відпускає електроенергію по 1,31 грн за кВт-год, далі кілька фірм-прокладок, а в кінці "Укрзалізниця" купує по 1,59. Від однієї такої маленької схеми збитки УЗ понад 100 млн грн на місяць, і це все триває з 1 січня цього року, - сказав депутат.

Я це оприлюднив і закликав Геруса розслідувати ситуацію, але він ніяк не відреагував. І тут виникають думки: він або в темі, або на паях, і тоді не дивно, звідки взялися мільйони в декларації".

Нагадаємо, пролобійована Андрієм Герусом поправка до закону про ринок електроенергії дозволила почати імпорт електроенергії з Росії.

Раніше в ефірі каналу "Україна 24" народний депутат від партії "Батьківщина" Олексій Кучеренко назвав Андрія Геруса "великим диверсантом для енергетики України".

Джерело Україна 24 Теги