Диверсант для енергетики України - нардеп про скандального Геруса

Олексій Кучеренко заявив, що у нього є копромат на колегу по парламенту

Диверсант для енергетики України - нардеп про скандального Геруса

Народний депутат від партії "Батьківщина" Олексій Кучеренко назвав свого колегу зі "Слуги народу", голову парламентського комітету з енергетики Андрія Геруса "великим диверсантом для енергетики України".

Таку заяву Кучеренко зробив в ефірі каналу "Україна 24", коментуючи інформацію про те, що Герус за 2019 рік задекларував 38 млн грн.

"Хотів би до нього в чергу записатися - нехай мене навчить, як заробити. До 2018 року чоловік займався захистом прав споживачів, він був головою асоціації захисту прав споживачів енергетики та комунальних послуг... Як за рік людина могла заробити такі гроші? На моє переконання, так звана когорта "грантоїдів" - це ті, хто навчилися перемивати західні гроші, потім ФОПи з'являлися, потім через ці ФОПи вони всі ставали мільйонерами, всі мають по десятку квартир. Я більшого диверсанта для енергетики України не бачив, ніж Андрій Герус", - заявив депутат.

Читайте також: "Звідки у нього такі гроші": Москаль про скандального нардепа Геруса

Кучеренко додав, що у нього "є великий масив інформації, що Герус наробив за 9 місяців".

Популярні відео

Нагадаємо, пролобійована нардепом Андрієм Герусом поправка до закону про ринок електроенергії дозволила почати імпорт електроенергії з Росії. 

У грудні 2019 року депутатка Ганна Скороход, яка була виключена з фракції "Слуга народу", звинуватила Геруса в отриманні 400 тис. доларів хабара за внесення скандальної поправки.

Нагадаємо, член парламентського комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Вікторія Гриб в ефірі каналу "Україна 24" заявила, що через "поправку Геруса" Україні загрожує втрата енергонезалежності.

Джерело Україна 24 Теги