"За народною ініціативою": у Тимошенко пообіцяли скасувати резонансний закон

У Батьківщині стверджують, що українці не підтримують вільний продаж землі

"За народною ініціативою": у Тимошенко пообіцяли скасувати резонансний закон

Партія "Батьківщина" після ухвалення Верховною Радою закону про референдум має намір ініціювати всеукраїнський референдум щодо вільного ринку землі.

Про це заявив в ефірі каналу "Україна 24 народний депутат від "Батьківщини" Вадим Івченко.

"Ми можемо цей закон (про референдум – ред.) взяти, і перше, що зробити - спокійно за народною ініціативою робити референдум про ринок землі. Не 2022 року, коли ринок землі вже працюватиме півроку, а саме зараз ми цим будемо займатися. Ми поїдемо після місцевих виборів у кожну ОТГ, місцеву раду, будемо збирати ініціативні групи, як прописано в законі, і будемо добиватися, щоб ви раз і назавжди почули громадян України", - заявив Івченко

Популярні відео

Читайте також: Референдум щодо ринку землі: у Зеленського озвучили позицію

За словами нардепа, всі соціологічні опитування говорять, що українці не підтримують вільний продаж землі сільськогосподарського призначення.

"Згідно статті 13 і 14 Конституції, земля є власністю українського народу - не арабського чи китайського холдингу, не американського пенсійного фонду, не українського олігарха… Власність повинна залишатися виключно у громадянина України", - додав він.

Нагадаємо, раніше лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко в ефірі каналу "Україна 24" заявила про намір добитися скасування закону про ринок сільськогосподарської землі в Україні через Конституційний суд і всеукраїнський референдум.

Джерело Україна 24 Теги