Буде цілий комплекс законів — нардеп про реформу Зеленського

Нардеп Олександр Качура розповів подробиці щодо закону про референдум

Буде цілий комплекс законів — нардеп про реформу Зеленського

Закон про референдум - це лише частина комплексу законів про народовладдя. Про це заявив нардеп від фракції "Слуга народу" Олександр Качура в ефірі каналу "Україна 24".

"У нас також плануються закони про місцеві референдуми, про відкликання депутатів, законопроєкт, який передбачає проведення публічних консультацій, і так далі. Це близько 10 законопроєктів, які дійсно дадуть можливість кожному громадянину України впливати на ухвалення владою рішень не раз на п'ять років, чекаючи наступного президента або парламент, а хоч щомісяця вирішувати будь-які питання", — сказав він.

Популярні відео

Качура розповів, що законопроєкт узгоджували з представниками громадських організацій та експертами.

"Законопроєкт, який ми ухвалюватимемо, насправді є хорошим, ми отримали хороший висновок Національної академії наук, Національної академії правових наук, авторитетних організацій. Ми зробили всебічне обговорення та консультації з представниками громадських організацій. Кожна стаття була обґрунтована, аргументована й обговорена. Зараз також плануємо отримати відповідь Венеціанської комісії, поточного тижня планується зустріч з експертами. Після цього ми будемо мати конкретне розуміння - може, щось потрібно змінити між першим і другим читанням. Ми намагатимемось спиратися і на думку міжнародних експертів", — сказав він.

Раніше в "Слузі народу" оцінили плюси та мінуси президентського законопроєкту про референдум в Україні, який 18 червня розглядатиме Верховна Рада. Закон про референдум був однією з головних передвиборчих обіцянок Володимира Зеленського.

Джерело Україна 24 Теги