Оновлена програма Кабміну заснована на трьох текстах - депутат

Нардеп розповів, як уряд доопрацював свою програму дій

Оновлена програма Кабміну заснована на трьох текстах - депутат

Верховна Рада цього тижня планує розглянути оновлену програму дій уряду. Який вигляд вона зараз має, розповів нардеп, фракція "Слуга народу", Василь Мокан в ефірі каналу "Україна 24".

"За регламентом, протягом 15 днів парламент має розглянути доопрацьований текст, відповідно, на цей четвер питання винесене на порядок денний. З того моменту (відправлення на доопрацювання — ред.) текст доопрацьований і за обсягом, і за змістом, і по суті. Обсяг збільшився в більш ніж 10 разів, і це вже ширший та якісно інший документ. ніж попередній", — сказав він.

Читайте також: Є вже кілька десятків сторінок — в Кабміні розповіли про роботу над програмою

Депутат пояснив, які документи враховані у програмі Кабмину.

"Вона базується на трьох основних текстах: передвиборча програма Зеленського, передвиборча програма партії "Слуга народу" та пропозиції комітетів, на основі яких доопрацьовувався сам текст. Доопрацьована програма — це результат спільної роботи Верховної Ради та Кабміну", — сказав він.

Мокан пояснив, що у разі схвалення програми Кабмін отримає імунітет на рік, тобто не можна буде висловлювати йому недовіру.

Популярні відео

Нагадаємо, 4 червня Верховна Рада розглянула програму дій Кабінету міністрів, відправивши її на доопрацювання. 15 червня оновлена ​​програма надійшла на розгляд комітетів Верховної Ради.

Джерело Україна 24 Теги