Готовий свідчити проти Геруса — нардеп Кучеренко

Депутат від "Батьківщини" розповів, чому Герус не поїхав на Донеччину

Готовий свідчити проти Геруса — нардеп Кучеренко

Чому депутат Андрій Герус відмовився їхати на Донеччину всупереч планам, розповів нардеп від фракції "Батьківщина" Олексій Кучеренко в ефірі каналу "Україна 24".

"Їхати до шахтарів, яким заборгували, наскільки мені відомо, за 5 місяців за вугілля, відповідно в них зарплатня не сплачується, і все інше... Так ось, треба їхати та організовувати такі засідання, коли підготувати та мати чіткий план, що далі робити. Зрозуміло, він (Герус – ред.) побоявся до шахтарів їхати, бо йому могли б там пику просто начистити", — сказав він. 

Читайте також: "Звідки у нього такі гроші": Москаль про скандального нардепа Геруса

Кучеренко заявив, що готовий свідчити, як Герус протягнув рішення про імпорт російської електроенергії.

"Я радий, що є таке рішення суду (щодо початку кримінального провадження проти Геруса — ред.). Я із задоволенням готовий давати показання, як свідок того, в який спосіб 22 вересня (2019 року – ред.) Герус з порушенням всіх норм моралі та регламенту, законів, організував оце злочинне рішення Верховної Ради, обдурив своїх колег зі «Слуги народу» і протягнув це рішення – про імпорт російської електроенергії", — сказав він. 

Популярні відео

Нагадаємо, Андрій Герус мав їхати на Донеччину з робочою поїздкою, але скасував її. 

Також Печерський суд зобовязав Офіс генпрокурора розпочати кримінальне провадження проти Геруса. Його звинувачують у держзраді. У заяві, яка була подана до суду, наголошувалося, що Андрій Герус при ухваленні поправок до законів України "Про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії" та "Про ринок електричної енергії" скоїв злочин "в інтересах невстановлених осіб з порушенням законодавчо визначеної процедури, що призвело до збитків у значних розмірах державним інтересам та інтересам інших споживачів".

Джерело Україна 24 Теги