Ляшко виступив проти скорочення районів на Чернігівщині

"Людина з села повинна до лікарні їхати за 50 кілометрів за якоюсь довідкою, адмінпослугами або ще чимось"

Ляшко виступив проти скорочення районів на Чернігівщині

Скорочення районів в Україні - це зачистка села. Таку думку висловив лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі «України 24».

Політик розкритикував рішення влади, за яким з 490 районів в Україні має залишитися 129, і підтримав жителів Чернігівщини, які 16 червня збираються вийти на протест проти цієї ініціативи. За словами Ляшка, рішення про скорочення районів продиктовано підготовкою до місцевих виборів.

«На тій же Чернігівщині абсолютно неприродне об'єднання цих районів. Фактично цим рішенням влада вичищає людей, зачищає периферію і села. Людина з села повинна в лікарню їхати за 50 кілометрів за якоюсь довідкою, адмінпослугами або ще чимось. Які бабуся чи дідусь поїдуть за стільки кілометрів? Тому цим вони добивають людей і кидають їх напризволяще», - вважає Ляшко.

Популярні відео

Читайте також: "Шукаю союзників": Ляшко розкрив деталі переговорів з Тимошенко

За його словами, новий поділ України знецінює реформу децентралізації.

«Подивіться на бюджет в цьому році - влада забрала з місцевих громад більше половини бюджетних надходжень, забрала повноваження, перекинула фінансування лікарень, шкіл, ПТУ, закупівлю інсуліну на місцеві бюджети. А в місцевих бюджетах грошей немає. Тобто, ця влада вбила реформу децентралізації. А децентралізація - це реальне народовладдя, коли люди і місцеві депутати набувають повноважень на реалізацію ідей і не треба ходити до Києва, хабарі давати за те, щоб субвенцію дали на ремонт школи, дитсадка чи шматка дороги», - сказав Ляшко.

Джерело Україна 24 Теги