"Шукаю союзників": Ляшко розкрив деталі переговорів з Тимошенко

Політик прокоментував фото, де вони з Тимошенко п'ють чай з термоса

"Шукаю союзників": Ляшко розкрив деталі переговорів з Тимошенко

Лідер Радикальної партії України Олег Ляшко в ефірі каналу "Україна 24" розповів, що глава партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко погодилася підтримати його кандидатуру на довиборах до Верховної Ради без будь-яких додатковими умов.

Політик прокоментував резонансне фото, де вони з Тимошенко п'ють чай на терасі одного з київських ресторанів:

"В термосі був чай. У ресторані так подають - бачите, як країна стурбована проблемами термоса. Зустрічалися з Тимошенко... Це життя - сьогодні можеш критикувати когось, завтра навпаки. Головне зробити щось для країни. Я шукаю союзників, і це нормально, коли ти можеш спілкуватися з ким завгодно, життя не чорно-біле".

Популярні відео

Ляшко подякував Тимошенко за підтримку своєї кандидатури, "тому що висувати інших кандидатів - це розтягувати голоси і працювати на користь влади".

"Сьогодні у мене немає планів входити у фракцію Тимошенко. Більш того, вона мені висловила підтримку без жодних умов, зокрема входження у фракцію", - пояснив він.

Як відомо, в Чернігівській області пройдуть вибори до Верховної Ради в 208 мажоритарному окрузі. Олег Ляшко оголосив про намір брати участь у довиборах в Раду.

Влітку 2019 року на парламентських виборах у 208 окрузі переміг Валерій Давиденко. Майже через рік, 23 травня, нардеп Давиденко був виявлений мертвим у власному офісі. Відповідно, на окрузі мають пройти довибори.

Джерело Україна 24 Теги