Чи буде Рада "топити" ключову реформу Зеленського – політолог дав прогноз

Політолог оцінив можливість блокування нардепами закону про референдум

Чи буде Рада "топити" ключову реформу Зеленського – політолог дав прогноз

 

Законопроєкт президента Володимира Зеленського про референдум в Україні не зустріне у Верховній Раді такого запеклого опору, як закон про вільний ринок землі.

Про це розповів в ефірі каналу "Україна 24" політолог Максим Джигун.

На запитання, чи можуть нардепи заблокувати розгляд закону про референдум великою кількістю правок, як це було з земельною реформою, експерт відповів:

"Я думаю – можливо. Однак, зважаючи на те, що немає глобальної зацікавленості в протидії цьому законопроєкту, на відміну від ринку землі. Там було значно більше зацікавлених сторін і лобістських груп, які намагалися його не ухвалювати. Однак це питання не являється настільки радикальним".

Популярні відео

Читайте також: Закон про референдум: Стефанчук розповів, як голосуватимуть в ОРДЛО і Криму

Джигун також навів у приклад президентський законопроєкт про подвійне громадянство в Україні.

"Я не думаю, що це питання зупиниться надовго, як відбулося з законопроєктом про подвійне громадянство. Президент його вніс до Верховної Ради, отримав низку зауважень від опозиційних сил, і змушений був зняти його з розгляду, оскільки він був абсолютно сирий. Зважаючи, що законопроєкт (про референдум – ред.) розглядався більше року, і іноземні колеги теж до розробки долучалися, то значної протидії з боку опозиційних сил не буде у монобільшості", - додав він.

Нагадаємо, ухвалення закону про референдум було однією з ключових передвиборчих обіцянок Володимира Зеленського.

Нагадаємо, раніше політолог Максим Джигун в ефірі каналу "Україна 24" пояснив, чи на часі в Україні піднімати питання закону про референдум.

Джерело Україна 24 Теги