Це буде дуже рідкісне явище — експерт про наслідки закону Зеленського

Політичний експерт пояснив, які питання можуть виноситися на референдум

Це буде дуже рідкісне явище — експерт про наслідки закону Зеленського

Чи вплине закон про референдум, який планує ухвалити Верховна Рада, на ситуацію в Україні, розповів в ефірі "Україна 24" політичний експерт Олександр Солонтай.

"Життя України суттєво не зміниться, якщо українцям повернуть право на референдум і якщо ми будемо вирішувати якісь важливі питання. Це однак не стане маркером нашого постійного життя. Не буде так, що ми знаємо всі свята в році, і в тому числі якийсь день, коли ми ходимо на референдуми. Це буде дуже рідкісне явище. Наприклад, як зараз є загострення земельних питань, то їх можуть винести на референдум, або тему НАТО, або щось ще", — сказав він.

Експерт повідомив, що розглядається питання про те, щоб певні важливі речі винести "за дужки", щоб їх не можна було розглядати на референдумі, оскільки вони вже закріплені в Конституції - наприклад, питання, пов'язані з правами людини. Але якою буде остаточна конфігурація законопроєкту, поки невідомо.

Популярні відео

Раніше народна депутатка України Вікторія Гриб в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла про те, як має реалізовуватися народовладдя в Україні.

Нагадаємо, ухвалення закону про референдум було одним з ключових передвиборних обіцянок Володимира Зеленського.

Джерело Україна 24 Теги