В України лишилася єдина можливість для спроби повернути Донбас — депутат

Нардеп Сергій Рахманін заявив про неможливість виконання Мінських угод

В України лишилася єдина можливість для спроби повернути Донбас — депутат

Мінські домовленості не допоможуть розв'язати ситуацію на Донбасі, заявив нардеп від фракції "Голос" Сергій Рахманін в ефірі каналу "Україна 24".

"Я дуже схвально сприйняв ідею залучення Казанського і Гармаша до участі у ТКГ, але з точки зору кінцевого результату, при всій повазі, це трошки легковажна гра – це все одно що обговорювати колір шпалер в будівлі, яка в аварійному стані.  

Тому що направду Мінські домовленості в тому вигляді, в якому вони існують, та і в будь-якому іншому – вони не можуть бути виконані. Ніякі вибори в осяжному майбутньому там провести неможливо. Це треба визнати голосно. Це історія на роки. Чи надовго – це залежить від того, наскільки вистачить українській владі політичної волі зробити непопулярні кроки", — сказав він.

Популярні відео

Рахманін запропонував інший вихід з ситуації. 

"На сьогодні єдине, що може зробити Україна – спробувати востаннє, я думаю, у нас на це є 1,5-2 місяця, за допомогою наших західних партнерів домовитися про обопільне тривале припинення вогню, на 6 місяців. Якщо це буде зроблено, можна домовитися про створення демілітаризованої зони, і в такий спосіб заморозити ситуацію, щоб отримати економічну, фінансову, політичну, часову перерву, щоб зібратися з силами, думками, і вже пізніше повертати цю територію тим шляхом, який буде найбільш прийнятний на той момент", — сказав він.

Раніше представник України в ТКГ Денис Казанський розповів про ймовірність політичного регулювання ситуації на Донбасі та про свої завдання у групі.

Джерело Україна 24 Теги