"Вибори в ОРДЛО в жовтні — це фантазія": нардеп пояснив причини

Муса Магомедов розповів, чому провести вибори на окупованих територіях не вийде

"Вибори в ОРДЛО в жовтні — це фантазія": нардеп пояснив причини

Народний депутат Муса Магомедов розповів в ефірі "Україна 24", що потрібно зробити в першу чергу для припинення війни на Донбасі.

"Якщо говорити про те, що потрібно зробити, щоб припинити війну, потрібно говорити про демілітаризацію і розведення. Це перший крок, який потрібно зробити — і ті три-чотири ділянки, де було розведення досягнуто, цього явно недостатньо, тому що ми кожен день втрачаємо хлопців.

Говорити, про 3-й, 5-й, 11-й пункти Мінського протоколу можна буде тільки після виконання 1-го пункту. Без нього говорити про вибори, про особливий статус — це не призведе до жодного результату. Вибори восени в ОРДЛО — це чиста фантазія, тому що ми не знаємо, в якому стані у нас пройдуть вибори", — сказав він.

Читайте також: Чи зможуть переселенці голосувати на виборах - голова ЦВК дав відповідь

Магомедов вважає, що вибори за нинішніх умов можуть тільки погіршити ситуацію.

"Світова практика говорить про те, що якщо навіть з моменту припинення вогню протягом півроку-року проводилися вибори, це завжди давало черговий спалах насильства. Тому потрібно точно говорити про те, що треба за допомогою міжнародних партнерів домовлятися про розведення (військ - ред.) на подальших ділянках, щоб вводити туди миротворчий контингент, і тільки після цього говорити про якісь вибори", — вважає він.

Популярні відео

Раніше глава ЦВК Олег Діденко розповів, чи можливі місцеві вибори на окупованих територіях.

Джерело Україна 24 Теги