"Правду ніхто не знищить": експрем'єр прокоментував заяви адвоката Януковича

"В ЗМІ з посиланням на адвоката Януковича з’явилась інформація, що завтра в Апеляційному суді Києва планується допит у якості свідка Арсенія Яценюка"

"Правду ніхто не знищить": експрем'єр прокоментував заяви адвоката Януковича

Екс-прем'єр України, лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк заявив, що не отримував повістки про виклик до суду в якості свідка на завтрашнє засідання у справі про державну зраду колишнього президента Віктора Януковича.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила прессекретарка Арсенія Яценюка Ольга Лаппо, коментуючи інформацію, яка з’явилась в інтернеті.
 
«В ЗМІ з посиланням на адвоката Януковича з’явилась інформація, що завтра в Апеляційному суді Києва планується допит у якості свідка Арсенія Яценюка у справі про державну зраду колишнього президента Віктора Януковича. Арсеній Яценюк давав всі відповідні свідчення в суді першої інстанції і готовий невідкладно надати свідчення в Апеляційному суді. Суд першої інстанції виніс вирок і визнав Януковича В.Ф. винним у державній зраді та призначив покарання у вигляді 13 років позбавлення волі», - написала вона.


 
Жодної повістки про виклик у якості свідка на завтрашнє засідання Яценюк не отримував, наголосила Лаппо. «Проте як свідок у цій справі публічно звертається до шановного суду з проханням повідомити про дату, час і місце розгляду справи за участі Арсенія Яценюка», - зазначила прессекретарка політика.

Читайте також: Результатом буде шампанське в Кремлі - експрем'єр про підозру для Порошенка

«Правду і право ніхто не знищить. Він буде їх захищати», - додала вона.

Джерело Україна 24 Теги