"Кому це потрібно?": Казанський розповів про ставлення до особливого статусу Донбасу

Представник України в ТКГ розповів про ймовірність політичного регулювання ситуації на Донбасі та про свої завдання

"Кому це потрібно?": Казанський розповів про ставлення до особливого статусу Донбасу

Представник політичної підгрупи в Тристоронній контактній групі від України Денис Казанський розповів в ефірі каналу "Україна 24", чи існує перспектива політичного врегулювання ситуації на Донбасі.

"Ця перспектива дуже віддалена. Я вважаю, що однозначно повинна бути представлена ​​позиція тих людей, які хотіли б жити в складі України, вони не хотіли ніяких "республік","референдумів". Ми були проти всієї цієї метушні, яка привела до кровопролиття і руйнування регіону, який в минулому був досить розвиненим промисловим регіоном, а зараз перетворився на сіру зону, гетто, ніким не визнане", — заявив він.

Популярні відео

Казанський також розповів, в чому полягає завдання чотирьох новопризначених представників в ТКГ.

"Насамперед, наше завдання полягає в тому, щоб доносити українську позицію. Коли з того боку звучать вимоги про зміну законодавства, я вважаю, що повинен бути альтернативний голос з української сторони, який може сказати: хлопці, а кому це треба? Народ Донбасу цього не вимагає. Мені, наприклад, точно не треба. Я цих людей не уповноважував просити.

Почнемо з того, чи потрібен особливий статус пенсіонеру, студенту, щоб отримувати пенсію, вчитися — не потрібен. Чи потрібен особливий статус шахтарю? Чи не потрібен, тому що ми бачимо, що шахтарі нині опинилися в набагато гіршій ситуації, ніж вони були, коли не було ніяких проблем на Донбасі. Тоді кому потрібен особливий статус? Він в інтересах людей або цієї купки мародерів, які зараз цю територію грабують?", — запитує Казанський.

Раніше представник ТКГ Сергій Гармаш в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про мету роботи в складі української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу.

Джерело Україна 24 Теги