Є вже кілька десятків сторінок — в Кабміні розповіли про роботу над програмою

Міністр Кабінету міністрів розповів, наскільки просунулося доопрацювання програми уряду

Є вже кілька десятків сторінок — в Кабміні розповіли про роботу над програмою

 Робота над програмою Кабміну продовжується. Подробиці в ефірі каналу "Україна 24" розповів міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

"Ми вже неодноразово пояснювали, що перша редакція програми дій уряду вносилася буквально з колін в умовах розвитку коронавірусної інфекції. І звичайно вона більше була про напрямки реалізації. Ми неодноразово пояснювали, що збиралися це розгорнути в плані реалізації додатковим документом, в якому кожне з міністерств або органів центральної влади, які реалізують той чи інший напрямок, мали це реалізовувати", — сказав він.

Читайте також "Відповідала вимогам": міністр заступився за програму Кабміну

Немчінов розповів, на якій стадії зараз знаходиться програма.

"Зараз в документі є декілька десятків сторінок. Він структурований по кожному міністерству. Фактично ми поєднали частину, яка дає деякі певні дороговкази, а також в тому числі враховує те, що було в програмі президента Зеленського, політичної партії "Слуга народу", в указах президента Зеленського, які видавалися протягом його діяльності, в яких були вказівки уряду, а також ті пропозиції, які надходили до Кабміну в рамках обговорення першої редакції програми. Ми дуже багато пропозицій врахували. Кожен міністр по своєму напрямку аргументовано подав пропозиції в комітети Ради – ті, які ми (уряд – ред.) не можемо врахувати", — сказав він.

Популярні відео

Раніше економіст Віктор Скаршевський в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чим запам'ятається Кабінет міністрів, який очолює Денис Шмигаль.

Джерело Україна 24 Теги