Суди України проти Росії: міністр назвав головну проблему

У світі знайдеться чимало тих, кому Росія завдала збитки, зазначив Денис Малюська

Суди України проти Росії: міністр назвав головну проблему

Міністр юстиції України Денис Малюська в ефірі каналу "Україна 24" розповів про проблему стягнення грошей з Росії за шкоду, заподіяну анексією Криму і війною на Донбасі.

"Можемо (заарештувати активи Росії - ред.), але не заарештували. Арешт - це одне, а домогтися стягнення - це інше. Це ще складніше. У будь-якому випадку, стягнення буде тривати роками", - сказав міністр.

Читайте також

Як наголосив глава Мін'юсту, в світі знайдеться чимало тих, кому Росія завдала збитків своїми діями.

"Ми, начебто, солідарні з акціонерами ЮКОСу, що їм і нам Росія спричинила збитки, велике зло... По всьому світу бігають компанії, підприємці та держави, яким Росія завдала шкоди, зокрема і ми. У нас є не тільки держава Україна, а й "Ощадбанк", "ПриватБанк", "Нафтогаз", група інших компаній, які отримали рішення судів про стягнення з Росії компенсації і не можуть отримати ці кошти. Гроші шалені. Хто спритніший, той може щось і отримати", - зазначив Малюська.

Міністр як приклад нагадав, що Україні вдалося заарештувати і направити на продаж акції "Проімнвестбанка", тому що "там вдалося довести прямий контроль уряду (РФ - ред.)".

Популярні відео

Нагадаємо, раніше віце-прем'єр-міністр України Олексій Резніков в ефірі каналу "Україна 24" заявив, що російська агресія допомогла Україні зробити черговий крок до незалежності.

Джерело Україна 24 Теги