Путін намалював собі історичну місію - експрем'єр про великий задум Кремля

Арсеній Яценюк назвав Мінські домовленості частиною планів президента РФ

Путін намалював собі історичну місію - експрем'єр про великий задум Кремля

Президент Росії Володимир Путін вважає своєю історичною місією відновлення Радянського Союзу, максимальна дестабілізація України є частиною його задуму.

Про це заявив в ефірі каналу "Україна 24" експрем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

"Яка зараз мета Росії? Мінський процес – це всього-на-всього один з елементів глобальної стратегії президента Російської Федерації Володимира Путіна щодо відновлення Радянського Союзу і захоплення України у сферу свого впливу. Анексія Криму, війська в Донецьку та Луганську і Мінський процес в російській інтерпретації мають тільки одну мету – повернути Україну в російське лоно. Це історична місія, яку намалював собі Путін", - наголосив експрем'єр.

Читайте також: Росія все провалила — британський дипломат спрогнозував результат війни на Донбасі

На його думку, для реалізації своїх планів Путіну необхідно "терміново розколоти єдність України з учасниками "нормандського формату", з Європейським Союзом, зі Сполученими Штатами, з Великою Британією, з вільним світом".

"Далі затягнуть нас на першому етапі в двосторонні стосунки. Вони скажуть: давайте, ось ми на двосторонньому рівні, ми все вирішимо. Між Україною і Росією. А потім спустити нас взагалі на стосунки між Україною і їхніми маріонетками, які сидять в "ДНР" і "ЛНР", - заявив Яценюк.

Популярні відео

Нагадаємо, експрем'єр-міністр України Арсеній Яценюк в ефірі каналу "Україна 24" також запропонував відмовитися від Мінських домовленостей і підписати нову угоду по Донбасу.

Джерело Україна 24 Теги