Шанси на зростання є — економіст про плани Шмигаля

Економіст розповів, чим хороша і чим погана програма уряду

Шанси на зростання є — економіст про плани Шмигаля

11 червня виповнилося 100 днів Кабміну Дениса Шмигаля. За цей час уряд склав програму дій, яку Верховна Рада визнала недопрацьованою. Що з себе являє ця програма, розповів економіст Ігор Гарбарук в ефірі каналу "Україна 24".

"Програма уряду хороша. Принаймні, це перша професійна програма за останні шість років. Але вона дуже хороша в теоретичному сенсі — що ми повинні зробити. Там не вказано, як ми це повинні зробити, чи є на це гроші, хто буде відповідальним на всіх напрямках роботи. Перша частина — куди ми йдемо — зрозуміла. А ось як і хто це буде робити — ці завдання уряд ще повинен виконати", — сказав він.

Експерт розповів, чи є шанс на оновлення економіки, як планує прем'єр-міністр на третій квартал.

"Шанси є завжди, є різна порівняльна база. Якщо ми зараз сильно впадемо, то будь-яке мінімальне зростання буде сприйматися так. У нас у квітні 2020 у порівнянні з квітнем 2019 виробництво впало на 16,2%. Ми розуміємо, що промисловість — це саме та галузь, яка створює додану вартість. Так що в уряду є шанс, але яким чином він зараз буде розігрівати промисловість, як завантажить всі наші підприємства державними замовленнями, — ось це ми ще повинні побачити", — сказав він.

Популярні відео

Раніше економіст Віктор Скаршевський в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чим запам'ятається Кабінет міністрів, який вже 100 днів очолює Денис Шмигаль.

Джерело Україна 24 Теги