Вакарчук повинен піти не один: ексглава СБУ вказав на цікавий момент

Валентин Наливайченко розповів, хто ще повинен залишити парламент після виходу лідера партії "Голос"

Вакарчук повинен піти не один: ексглава СБУ вказав на цікавий момент

Лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук заявив про свій вихід з Верховної Ради. Це рішення прокоментував нардеп з фракції "Батьківщина", ексглава СБУ Валентин Наливайченко в ефірі каналу "Україна 24".

"Як повинен вчинити чесний політик в українському парламенті? Якщо лідер іде з парламенту, то і ті люди, які заходили з ним в парламент, повинні піти. На їх місце повинні бути обрані інші люди, для яких це не на один рік, для яких це більш серйозно", — сказав він.

За словами Наливайченка, з лідером повинна йти вся політична сила.

"З Вакарчуком в парламент зайшли досить непогані професіонали, які працюють в різних комітетах. Але це вже політика. Якщо обіцяли, що заходить Вакарчук і він заводить цих людей, то, якщо йде Вакарчук, то з тими, хто з ним зайшов, що робити? Моя відповідь: якщо лідер йде з парламенту, то і політична сила має сказати: ну, вибачте, ми вирішили працювати поза парламентом", — зазначив він.

Популярні відео

Раніше вихід Вакарчука з Ради прокоментував лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі каналу "Україна 24".

Святослав Вакарчук вирішив достроково скласти повноваження депутата парламенту, але при цьому він залишається в партії. На думку Вакарчука, він вже частково виконав свою місію в парламенті.

Джерело Україна 24 Теги