Це відповідальність Шмигаля — в "Слузі народу" вказали на проколи Кабміну

Депутат Ірина Верещук розповіла про плюси і мінуси роботи уряду за сто днів

Це відповідальність Шмигаля — в "Слузі народу" вказали на проколи Кабміну

11 червня Кабмін Дениса Шмигаля відзначив 100 днів. Роботу уряду за цей термін оцінила нардеп зфракцї "Слуга народу" Ірина Верещук в ефірі каналу "Україна 24".

"Сто днів тому уряд прийшов у критичній ситуації. Це були перші дні початку карантину. Зайшовши на свої місця, уряд одразу почав вводити жорсткі методи боротьби з COVID-19. Вони дали свої плоди. У нас справді не було піків, і ми пройшли перші хвилі навіть у порівнянні з іншими країнами спокійно", — сказала вона.

Популярні відео

 При цьому депутат підкреслила, що недоліки залишаються.

"З усім тим, виклики залишились, бо вірус породив коронакризу. І сьогодні економічне падіння. Щодо медичної реформи, ми не будемо її скасовувати, але будемо виправляти. Щодо освіти. Немає міністра, ми ніяк не можемо проголосувати за нього. А відтак говорити, чи хтось буде відповідати сьогодні з реформу, крім в.о. (Любомира Мандзій) — ми не знаємо, і чи буде тією реформою нова українська школа. Критики вартує й кадрова політика. 100 днів, а ми не маємо багато міністрів – енергетики, екології, освіти. І це відповідальність Шмигаля, бо він пропонує кандидатури, хоча в Офісі президента до цього долучаються безпосередньо", — заявила вона.

Раніше політолог Олександр Антонюк в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав ключовий момент перших 100 днів роботи Кабінету міністрів Дениса Шмигаля.

Джерело Україна 24 Теги