Перемовини щодо Донбасу: учасник від України розповів про демонстративну поведінку Росії

Росія не хоче говорити ні з ким і каже: це ваш внутрішній конфлікт

Перемовини щодо Донбасу: учасник від України розповів про демонстративну поведінку Росії

Офіційний представник української делегації в Тристоронній контактній групі, лікар Костянтин Лібстер в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про те, як поводиться російська сторона на зустрічах ТКГ.

«Ми хочемо домогтися миру, є поставлені цілі, і ми будемо їх відстоювати. У нас є чітко прописаний формат переговорів: це ОБСЄ, Росія та Україна. Росія в цьому процесі демонстративно не хоче говорити ні з ким і каже: це ваш внутрішній конфлікт. Пан Гризлов всю зустріч сидів у телефоні», - зазначив представник України в ТКГ.

Він наголосив, що участь чотирьох представників від ОРДЛО в українській делегації прописана в Мінських домовленостях.

«Ми - сторона, яка має право брати участь у переговорному процесі, тому що ми - представники тієї території, які проживали там тривалий час. Я практично все життя прожив там. Представники ОРДЛО від тієї сторони спочатку ставили питання: хто ви, що ви? - і замість того, щоб говорити про політичну складову проблеми, про яку повинна говорити наша група, дуже багато часу було приділено нашим персонам. Це не мало ніякого відношення до суті того, що відбувається, але вони приділяли цьому увагу», - заявив Лібстер.

Популярні відео

Читайте також: "У Москві проблеми": журналіст про перенесення переговорів щодо Донбасу

Нагадаємо, 10 червня представник Росії на переговорах контактної групи Борис Гризлов заявив, що Київ відмовився обговорювати політичну частину Мінських домовленостей з представниками "ДНР" і "ЛНР", і, таким чином, українська влада фактично вийшли з Мінського процесу.

Як відомо, Україна включила до складу своєї делегації на переговорах ТКГ відомих журналістів Дениса Казанського і Сергія Гармаша, які в 2014 році вимушено залишили Донецьк. У свою чергу, Луганськ представлятимуть юрист Вадим Горан і лікар Костянтин Лібстер.

Раніше представник ТКГ Сергій Гармаш в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про мету роботи в складі української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу.

Джерело Україна 24 Теги