"Це шок, ми розуміємо": в "Голосі" розповіли, чим тепер займеться Вакарчук

Перша реакція у будь-якої людини, яка це чує – це шок і невдоволення, каже Кіра Рудик

"Це шок, ми розуміємо": в "Голосі" розповіли, чим тепер займеться Вакарчук

Народна депутатка від фракції «Голос» Кіра Рудик в ефірі телеканалу «Україна 24» прокоментувала вихід Святослава Вакарчука з Верховної Ради.

«Ми розмовляли зі Святославом про це близько тижня, щоб ухвалити правильне рішення. Тому сьогодні для мене це було очікувано. Ми до цього готувались. Звичайно, я розумію, що перша реакція у будь-якої людини, яка це чує – це шок і, знаєте, невдоволення. Але коли ми пояснюємо, чому так сталося, чому він зробив такий крок, то ми отримуємо розуміння та підтримку», - зазначила нардеп.

Популярні відео

За її словами, Святослав Вакарчук залишається членом партії «Голос».

«Він працюватиме на партію, і в нього буде тепер, коли він буде не в парламенті, більше часу для того, щоб і спілкуватися з виборцями, і підтримувати нас на місцевих виборах, і працювати фактично як людина, у якої є більше часу. Насправді, це будуть речі, які він останнім часом вже робив: їздив по регіонах, працював з осередками, допомагав на перемовинах з місцевими елітами для того, щоб підготуватися до наступних виборів. Я розумію, що люди це сприймають дуже болісно, але я бачу в цьому багато позитивів, насамперед для партії», - наголосила Рудик.

Читайте також: Рада займається не тим: в "Голосі" вказали на помилку парламенту

Депутат Верховної Ради від партії "Голос", співак Святослав Вакарчук вирішив достроково скласти повноваження, але при цьому він залишається в партії. На думку Вакарчука, він вже частково виконав свою місію в парламенті. 

Нагадаємо, що це не перша відмова Вакарчука від депутатського мандата. У 2008 році Рада вже достроково припиняла його повноваження як депутата від фракції Блоку "Наша Україна - Народна Самооборона".

 

Джерело Україна 24 Теги