Кабмін стає публічнішим – політолог про ключовий момент в роботі Шмигаля

Уряд потихеньку виходить вже на більш публічну комунікацію

Кабмін стає публічнішим – політолог про ключовий момент в роботі Шмигаля

Політолог Олександр Антонюк в ефірі телеканалу «Україна 24» назвав ключові моменти перших 100 днів роботи Кабінету міністрів Дениса Шмигаля.

«Один з головних меседжів на сьогоднішній пресконференції прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, що кожні 100 днів він готовий звітувати. Це ключовий момент, це говорить про те, що уряд потихеньку виходить вже на більш публічну комунікацію, адже на перші 100 днів цього уряду припав один з найскладніших викликів, який стоїть не лише перед Україною, а перед усім світом. Зокрема ми говоримо про боротьбу з коронавірусом», - зазначив експерт.

На його думку, одним з ключових рішень уряду Шмигаля після його призначення було вчасне введення карантинних заходів, що дозволило зберегти тисячі життів.

«Коронавірус – це виклик для всього світу, не лише для України. Я переконаний, хоча дуже б не хотілося, але ми дійсно перебуваємо в таких обставинах, що перегляд бюджету – це може бути звичною практикою ще щонайменше два квартали. Тому що ми не знаємо як себе поведе інфекція, як відреагує після цього економіка і наскільки своєчасно будуть знайдені відповідні лікарські засоби для ефективного лікування чи запобігання даній інфекції. З іншого боку, подивимося статистику – у нас далеко не найгірша статистика, ніж в деяких сусідніх країнах, Китаї чи США», - наголосив Антонюк.

Читайте також: "Відповідала вимогам": міністр заступився за програму Кабміну

Популярні відео

4 березня Верховна Рада прийняла відставку прем'єр-міністра Олексія Гончарука, і, таким чином, відбулася відставка всього Кабінету міністрів. 11 червня виповнюється 100 днів з моменту призначення Дениса Шмигаля прем'єр-міністром.

Раніше економіст Віктор Скаршевський в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів, чим запам'ятається Кабінет міністрів, який уже 100 днів очолює Денис Шмигаль.

Джерело Україна 24 Теги