"Не треба обирати будь-кого": політолог жорстко оцінив вихід Вакарчука з Ради

Директор агентства моделювання ситуацій вважає, що політик - це складна професія, і дилетантам тут не місце

"Не треба обирати будь-кого": політолог жорстко оцінив вихід Вакарчука з Ради

Депутат Верховної Ради від партії "Голос", співак Святослав Вакарчук вирішив достроково скласти повноваження, але при цьому він залишається в партії. На думку Вакарчука, він вже частково виконав свою місію в парламенті. Директор агентства моделювання ситуацій Віталій Бала в ефірі каналу "Україна 24" прокоментував цю ситуацію.

"Політик - це професія. Багато випадкових людей потрапили зараз у політику, і те, що зараз відбувається в країні - наслідок того, що некомпетентні, непідготовлені люди займаються цією роботою. Так вийшло, що політики, яких ми називаємо старими політиками, вже замилили очі, не відповідають сподіванням великої кількості людей", - сказав Бала.

Популярні відео

Читайте також: Рада займається не тим: в "Голосі" вказали на помилку парламенту

На думку політолога, цим і скористався Вакарчук.

"Якщо він (Вакарчук - ред.) ще раз склав повноваження депутата, то це означає досвід "зайти кудись і вийти". Мені просто смішно іноді, коли я бачу, що журналісти називають депутатів, які не мають досвіду, політиками. Сподіваюся, що ми більше не будемо обирати кого попало, аби не політиків.

Це складна робота і професія, треба обирати саме політиків. Колись вибирали партійних, потім тих, хто проти партії, потім бізнесменів і дійшли до артистів розмовного жанру", - сказав Бала.

Нагадаємо, що це не перша відмова Вакарчука від депутатського мандата. У 2008 році Рада вже достроково припиняла його повноваження як депутата від фракції Блоку "Наша Україна - Народна Самооборона".

Джерело Україна 24 Теги