"Наркотик для України": Тимошенко жорстко висловилася про кредит МВФ

Політик висловила стурбованість через зростання держборгу України

"Наркотик для України": Тимошенко жорстко висловилася про кредит МВФ

Лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко в ефірі каналу "Україна 24" заявила, що новий кредит Міжнародного валютного фонду є для України "ковтком наркотику", і не здатний підняти вітчизняну економіку.

"Ми борговими позиками не закриємо падіння економіки. Якщо і далі буде така політика, якщо і далі наша економіка не буде кредитуватися під нормальний європейський відсоток, а вона сьогодні взагалі не кредитується, якщо не буде правильної податкової системи, то говорити про підйом нашої економіки буде дуже складно", - наголосила Тимошенко.

Читайте також: МВФ і тарифи: Шмигаль зробив приємний для українців прогноз

За її словами, гроші МВФ - це "невеликий ковток фінансового наркотику, а не порятунок країни".

"Збільшився держборг. У нас він і так становить третину витрат бюджету. Кожна третя гривня йде не на пенсії, не на зарплати - а на повернення боргів", - заявила лідерка "Батьківщини".

Популярні відео

Зазначимо, що 9 червня рада директорів МВФ офіційно затвердила програму співпраці з Україною. Загальна сума допомоги Україні - 5 млрд доларів протягом 18 місяців. Перший транш становив 2,1 млрд доларів.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль в ефірі каналу "Україна 24" розповів, що президент України Володимир Зеленский домовився про збільшення першого траншу МВФ від 1,9 до 2,1 млрд доларів.

Джерело Україна 24 Теги