Україна направила нових учасників на переговори щодо Донбасу – названо причину

Люди, які представляють ОРДЛО з російського боку, не сприймуть своїх земляків, вважає Олександр Мартиненко

Україна направила нових учасників на переговори щодо Донбасу – названо причину

Україна долучила до переговорів Тристоронньої контактної групи в Мінську чотирьох представників окремих районів Донбасу, щоб продемонструвати міжнародній спільноті різні погляди на проблему ОРДЛО.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" заявив відомий журналіст, гендиректор інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" Олександр Мартиненко.

На запитання, наскільки ефективним було залучення нових учасників до ТКГ, Мартиненко заявив:

"Якщо ми від цього кроку очікуємо пошуку результативних шляхів вирішення конфлікту, то навряд чи. Я не знаю людей від Луганська, ніколи з ними не зустрічався. Журналістів з Донецька я знаю прекрасно. Я прекрасно розумію, що діалогу як такого, звісно, не буде, тому що люди, які представляють ОРДЛО зараз з російського боку, категорично не сприймуть своїх земляків".

Читайте також: Україна позбавила Росію козирів на переговорах щодо Донбасу – політолог

На його думку, українська делегація цим кроком хоче показати, зокрема і світовому співтовариству, що є інший Донбас.

"Він абсолютно протилежний тому Донбасу, який зараз представляють Донецьк і Луганськ в Мінському процесі. Треба продемонструвати, що є дві протилежні точки зору. Це не для того, щоб знайти якусь третю точку зору, компроміс. Це – щоб показати, що ті, хто зараз засідають в Мінську від Донецька і Луганська – це далеко не весь Донбас. Мінськ – це не місце, де приймаються рішення. Це місце де вони проявляються, де позиції проявляються. Це майданчик, де висловлюються позиції – не більше. А всі рішення ухвалюють держави", - пояснив Мартиненко.

Популярні відео

Як відомо, Україна включила до складу своєї делегації на переговорах ТКГ відомих журналістів Дениса Казанського і Сергія Гармаша, які в 2014 році вимушено залишили Донецьк. У свою чергу, Луганськ представлятимуть юрист Вадим Горан і лікар Костянтин Лібстер.

Нагадаємо, раніше генеральний директор "Інтерфакс-Україна" Олександр Мартиненко в ефірі "Україна 24" розповів, навіщо президент Володимир Зеленський підвищив статус української делегації в Тристоронній контактній групі, ввівши до неї чинних представників влади.

Джерело Україна 24 Теги