"Української держави як такої немає": Саакашвілі дав сумний діагноз

Політик навів яскравий приклад корупції в Україні

"Української держави як такої немає": Саакашвілі дав сумний діагноз

Голова виконавчого комітету Ради реформ Михайло Саакашвілі вважає, що бюрократія і корупція фактично знищили українську державу.

Таку заяву він зробив в інтерв'ю програмі "Час Голованова" в ефірі каналу "Україна 24". Саакашвілі як приклад розповів про махінації з землею під Києвом:

"Тут є величезна кількість так званих неврахованих земель. Тобто, годівниці для бюрократів. Ми зараз говоримо - жодних неврахованих земель. Потім ти повинен ще йти там їм на сесіях, кожна сесія там міськради, сільради, кожен пропонує гроші. Ми кажемо - ні... Я хочу це купити. Я вношу електронну заявку і моментально у них це відбираю ... Хто заплатить більше, той і забере..."

Читайте також: Скандал через призначення Саакашвілі: політик відповів на протести Грузії

За його словами, його знайомі намагалися купити землю під Києвом, але зіткнулися з корупцією.

"Коли їм купувати, їм кажуть: ну, земля коштує стільки-то, але переведення з сільськогосподарської землі в це - ще коштує стільки. Тобто, ухвалили всі норму, годівницю створили... Яка земля сільгосппризначення в Конча-Заспі, яка земля сільгосппризначення в Козині, де всі вони живуть? І коню зрозуміло, що це. Але там є сільрада, і глава сільради - велика людина, у його доньки менше за Range Rover нічого немає, або Land Rover. Тому ситуація така, в чому я переконався", - заявив голова виконкому Ради реформ.

Як підкреслив Саакашвілі, "української держави як такої немає".

"Коли ти, наприклад, в Одесі, Запоріжжі, ти відчуваєш, що української держави, за великим рахунком, немає. Є величезна кількість українських бюрократів, які нічого спільного не мають з державою, бо не становлять спільний інтерес", - додав він.

Більше читайте в інтерв'ю: "У мене немає чарівної палички": Саакашвілі про плани реформ і поради Зеленському

Нагадаємо, раніше голова виконавчого комітету Ради реформ Міхеіл Саакашвілі в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав три головні напрями реформ.

Джерело Україна 24 Теги