ОРДЛО на переговорах щодо Донбасу представлять відомі журналісти: нові деталі

У Мінському процесі з'явилася нова реальність, заявив Сергій Гармаш

ОРДЛО на переговорах щодо Донбасу представлять відомі журналісти: нові деталі

Відомий журналіст Сергій Гармаш в ефірі "Україна 24" прокоментував своє призначення до складу Тристоронньої контактної групи в Мінську в якості представника Донбасу. За його словами, на переговорах в Мінську відтепер з'явилася "нова реальність".

"Згідно з Мінськими угодами, і Україна їх формально виконує, ввівши нас (представників Донбасу - ред.) в переговорну групу. Ми консультуємо владу України з конкретних політичних питань. З боку Росії, як сторони конфлікту, теж можуть бути представники ОРДЛО, напевно. Якщо вона захоче , вона може їх запросити. Власне, ці представники вже там є, вони 5 років представляли ОРДЛО незрозуміло на яких підставах", - зазначив він.

Популярні відео

Як підкреслив Гармаш, від сьогоднішнього дня в Мінському процесі з'явилася нова реальність - є представники ОРДЛО від України і представники ОРДЛО від Росії.

"Жодних "республік", жодного Донецька, Луганська там немає. Зі мною була розмова Олексія Рєзнікова (віце-прем'єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій - ред.). Я не виставляв умови, мені не виставляли умови. Наші політичні позиції з цих питань збіглися. Якщо в цьому процесі буде йти щось на противагу моїм переконанням, я просто вийду з цього процесу. І це буде сигналом суспільству, що щось не так. Можна стояти осторонь процесу, а можна увійти в нього і впливати на нього", - заявив журналіст.

Читайте також: Україна позбавила Росію козирів на переговорах щодо Донбасу – політолог

Як відомо, Україна включила до складу своєї делегації на переговорах ТКГ відомих журналістів Дениса Казанського і Сергія Гармаша, які в 2014 році вимушено залишили Донецьк. У свою чергу, Луганськ представлятимуть юрист Вадим Горан і лікар Костянтин Лібстер.

Нагадаємо, раніше екс-міністр закордонних справ України Павло Клімкін в ефірі каналу "Україна 24" заявив, що роздача російських паспортів жителям окупованих районів Донбасу унеможливлює подальший процес мирного врегулювання на сході України.

Джерело Україна 24 Теги