"Школяр напише краще": нардеп назвав недоліки програми Кабміну

Ярослав Железняк не вірить, що Кабміну вдасться допрацювати документ

"Школяр напише краще": нардеп назвав недоліки програми Кабміну

Програма Кабміну, яку Верховна Рада 4 червня відправила на доопрацювання, не містить жодної конкретики і викликає низку серйозних питань.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" заявив народний депутат від партії "Голос" Ярослав Железняк.

"Це (програма Кабміну - ред.) вісім сторінок, завантажених з "Вікіпедії", в яких немає конкретики, там нема чого навіть критикувати. Кожен школяр 8-9 класу за півгодини напише набагато кращий документ. Я не вірю в те, що цей уряд здатен доопрацювати документ", - заявив нардеп.

Читайте також: Рада може провалити програму Кабміну - експерт назвав два наслідки

За його словами, документ викликає низку питань:

"Якщо говорити про програму - цікаво бачити, які кроки вони зроблять для утримання бюджету. Зараз там дірка настільки велика, що я не вірю, що уряд впорається. Друге - як вони будуть рятувати економіку після карантину, і третє - плани щодо реформ. Напрацювання, які ми бачили, це не документ, а презентація. Малюнки там непогані, але між рядків читається підвищення тарифів, пільги олігархів, реінтеграція Донбасу вже в 2020 році, тобто без всіх необхідних передумов".

Популярні відео

Нагадаємо, раніше народний депутат від партії "Слуга народу" Василь Мокан в ефірі каналу "Україна 24" розповів, скільки часу є у прем'єр-міністра Дениса Шмигаля на доопрацювання програми уряду.

Джерело Україна 24 Теги