В "Слузі народу" розповіли, коли Рада розгляне програму Шмигаля

Рада не буде нескінченно відправляти документ на доопрацювання

В "Слузі народу" розповіли, коли Рада розгляне програму Шмигаля

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль має 15-денний термін для внесення до Верховної Ради програми уряду, після того, як нардепи 4 червня відправили її на доопрацювання.

Про це розповів в ефірі каналу "Україна 24" народний депутат від партії "Слуга народу" Василь Мокан.

"Прем'єр сказав прямо, що програма подавалася відповідно до регламенту в 30-денний термін після того, як Кабмін був сформований, і з розумінням, що буде доопрацьовуватися. Документ мав декларативну форму. Зараз він доопрацьований, збільшився 10 разів за обсягом на підставі пропозицій депутатів і комітетів, до яких уряд звернувся ще до голосування в четвер", - пояснив Мокан.

Популярні відео

Читайте також: Рада може провалити програму Кабміну - експерт назвав два наслідки

Як підкреслив депутат, деякі експерти "поширюють завідомо неправдиві дані, що Рада буде нескінченно відправляти програму на доопрацювання".

"Але, відповідно до регламенту, це можна зробити один раз. Тепер є 15 днів на перевнесення програми. Можливо, це буде зроблено швидше", - зазначив він.

Як відомо, прем'єр Денис Шмигаль сам попросив парламент відправити на доопрацювання програму Кабміну. За його словами, програму потрібно змінити з урахуванням всіх ризиків коронавірусу. Ухвалення програми дасть Шмигалю імунітет від відставки терміном на рік.

Нагадаємо, нардеп з фракції "Слуга народу" Галина Янченко в ефірі каналу "Україна 24" пояснила, що має бути в програмі Кабміну, щоб депутати її схвалили.

Джерело Україна 24 Теги