Фінальній свисток за Зеленським — в "Слузі народу" розповіли про праймеріз

Нардеп розповіла, як проходитимуть праймеріз і яку роль в них зіграє Зеленський

Фінальній свисток за Зеленським — в "Слузі народу" розповіли про праймеріз

Про те, як проходитимуть праймеріз перед виборами мерів, розповіла депутатка від "Слуги народу" Євгенія Кравчук в ефірі каналу "Україна 24".

"Ми зараз відпрацьовуємо формат праймеріз, у великих містах ця процедура буде застосовуватися. Зараз проводяться соціологічні дослідження по всіх регіонах, в тому числі в Києві, і заміряється ставлення до різних кандидатів і можлива їх підтримка. Також будуть визначені голосування, обговорення в партії та фракції. Це буде мікс соціології та дискусії всередині партії, але фінальне слово буде за президентом, він дасть фінальний свисток", — розповіла вона.

Читайте також "Тищенко зробив фальстарт": Арахамія про вибори мера Києва

На питання про те, чи піде на вибори мера Києва головний санітарний лікар Віктор Ляшко, Кравчук зазначила, він "теж потрапляє в соціологію".

"В першу чергу вимірюється ставлення людей, у нього позитивний баланс довіри та недовіри, питання, як позитивне ставлення можна конвертувати в реальні відсотки підтримки в конкретному місті", — повідомила вона.

Популярні відео

Нагадаємо, під час пресконференції президент України Володимир Зеленський пообіцяв проведення праймеріз перед виборами мера Києва за участю кандидатів від "Слуги народу" і незалежних кандидатів. Це процедура, під час якої обирається один кандидат від політичної партії. Такі попередні вибори проводяться для того, щоб кандидати від однієї партії не відбирали один в одного голоси на основних виборах.

Джерело Україна 24 Теги