Олег Ляшко заявив, що знову піде у Верховну Раду

Олег Ляшко має намір балотуватися замість загиблого в травні депутата

Олег Ляшко заявив, що знову піде у Верховну Раду

Про вибори нового депутата до Верховної Ради замість загиблого в травні цього року Валерія Давиденка, розповів глава Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі каналу "Україна 24".

"У 2012 році я в цьому окрузі (№208 в Чернігівській області, в якому балотувався покійний депутат Валерій Давиденко — ред.) виграв вибори з феноменальним успіхом, один з кращих результатів в Україні. Після цього на цьому окрузі став Валерій Давиденко, і двічі мої земляки його вибирали. У нас там сильна підтримка, ми цей округ нікому не віддамо. Я піду на цей округ і виграю вибори, тому що всі люди хочуть, щоб Ляшко був у парламенті. Рада без Ляшка— як село без церкви ...", — сказав він.

Читайте також: Чи перенесуть місцеві вибори через коронавірус - в "Слузі народу" зробили заяву

Ляшко впевнений, що вибори на окрузі спеціально затягують.

"Щоб призначити вибори в цьому окрузі, має бути рішення парламенту про припинення повноважень у зв'язку зі смертю депутата, його спеціально не приймають, тому що бояться програти", — заявив він.

Популярні відео

Нагадаємо, 23 травня 2020 року тіло Давиденка було знайдено з вогнепальним пораненням в голову в його приймальні на вулиці Велика Васильківська, 4А в Києві. Давиденко належав до депутатської групи "Довіра", був членом комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку, а також входив до групи з міжпарламентських зв'язків з Чеською Республікою, Угорщиною, Бразилією, Об'єднаними Арабськими Еміратами, Аргентиною.

Джерело Україна 24 Теги